Budowa kanalizacji sanitarnej w Brzesku - ul. Uczestników Ruchu Oporu i ul. Spółdzielcza
opublikowano: środa, 02 kwietnia 2014 roku

 

W ramach zadania pn.: „Budowa kanalizacji sanitarnej w Brzesku - ul. Uczestników Ruchu Oporu i ul. Spółdzielcza” wybudowano: 250 m sieci kanalizacji sanitarnej.

Budowa kanalizacji sanitarnej w Brzesku - ul. Uczestników Ruchu Oporu i ul. Spółdzielcza
opublikowano: czwartek, 18 listopada 2010 roku

 

Budowa kanalizacji sanitarnej na ul. Uczestników Ruchu Oporu i ul. Spółdzielczej w Brzesku rozpocznie się od II kwartału 2011 roku i będzie trwała do końca IV kwartału 2011 roku. Zadanie realizować będzie Firma "BUDKOMPLEX" Andrzej Kosturek i Wojciech Nowak s. j. z siedzibą w Bochni przy ul. Gazowej 10. Umowę na roboty budowlane podpisano 28 stycznia 2011 roku. Zakres rzeczowy zadania przedstawiono w tabelce poniżej:

Nie mozna wyświetlić zdjęcia

Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Brzesku Sp. z o.o. buduje tylko sieć kanalizacji sanitarnej, natomiast przyłącza kanalizacji należy wykonać we własnym zakresie - procedura wykonania przyłącza kanalizacji sanitarnej w ramach projektu znajduje się w zakładce informacje. Poniżej znajduje się mapa z zaznaczoną trasą budowanej sieci oraz wkreślonymi projektami przyłączy.

Mapa - Brzesko - ul. Uczestników Ruchu Oporu i ul. Spółdzielcza (pdf) Nie mozna wyświetlić zdjęciapobierz»

Szczegółowe informacje dostępne są w siedzibie RPWiK w Brzesku Spółka z o.o. - pokój 204, lub pod numerem tel: 14 66 26 534.

Attachments:
Download this file (prezentacja URO koniec prac na strone.ppsx)Prezentacja - zakończenie prac[plik do pobrania]2277 Kb